Jump to content

For entire Balkan fans- both versions of the book are coming to Vulkan (croatian link in the OP)


Recommended Posts

TNisQEo.jpg

 

 

Za hrvate, cg i ostale sestre, evo vam i link sajta

 
WWW.KNJIZARE-VULKAN.RS

Najbolja ponuda knjiga na jednom mestu

 

tips za serbischen fanove- narucite si jos 2 knj jer cete dobit dodatnih 10% popusta

ako porucujete online, sve iznad 3 soma din - porudzba je dzabe (vredi samo za srbiju)

 

za cg- u zivotu cula nisam da ste procitali ista osim njegosevog vijenca, pass

 

za kosovo- poslat cu vam koju god verziju brzom poszom ak ocete AL sa drugog, laznog imena i prezimena. drzite se sestrice! <3

 

za bosnu- vulkan vas pokriva

 

za sestre u lijepoj nasoj - taggujte me pa cu vam postom poslat na adresu, pouzecem. idem cesto za rvacku

SESTRE, STIGLA JE BIBLIJA U LIJEPU NASU!

 

ZNANJE.HR

The Woman in Me branda Britney Spears dostupan je u našoj online trgovini. Pogledajte više o proizvodu iz ponude Knjižare Znanje.

 

 

Edited by Neydelinska Spearsi
  • Love 5
Link to comment

Ja sam maloprije nazvao Rockmark u Zagrebu (glazbenu knjižaru) i kažu mi da će ju naručivati:yesplease_yas_agree_preach:

Pa ako je netko iz ZG ovdje da zna, ali svakako hvala tebi uopće na ponudi❤

Ne znam doduše za koliko će stići tako da ako netko ipak želi knjigu ranije preko tebe, slobodno, ja ću se probat strpiti🙈

  • Love 1
Link to comment
1 minute ago, Lil-Jay said:

Ja sam maloprije nazvao Rockmark u Zagrebu (glazbenu knjižaru) i kažu mi da će ju naručivati:yesplease_yas_agree_preach:

Pa ako je netko iz ZG ovdje da zna, ali svakako hvala tebi uopće na ponudi❤

Ne znam doduše za koliko će stići tako da ako netko ipak želi knjigu ranije preko tebe, slobodno, ja ću se probat strpiti🙈

 

Ako ne bude hard covera ili engleske verzije. vulkan ce imat obe

Link to comment
Just now, Lil-Jay said:

Ja sam maloprije nazvao Rockmark u Zagrebu (glazbenu knjižaru) i kažu mi da će ju naručivati:yesplease_yas_agree_preach:

Pa ako je netko iz ZG ovdje da zna, ali svakako hvala tebi uopće na ponudi❤

Ne znam doduše za koliko će stići tako da ako netko ipak želi knjigu ranije preko tebe, slobodno, ja ću se probat strpiti🙈

Ažurni su bas :slayde_meme_red_glam_neyde_neydeney_britney:

Prijevod tek u veljači 2024. by Koncept izdavaštvo.

Vele mi da Znanje često naručujue strane naslove i da su jako ažurni. 

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, overprotected_leo said:

I meni stigao isti odgovor, od iste osobe! Ja uzimam englesku verziju i tvrdu koricu u Bg :yay_britney_excited_ftr_for_the_record_2008_cheering_clapping:

Ako nekome znaci bice i u delfiju verovatno, danas su mi rekli :yay_britney_excited_ftr_for_the_record_2008_cheering_clapping:

 

vjerojatno copy pastaju jer im idemo na kurac vise

 

ja cu uzet obe verzije- tanku i tvrdu englesku. jebo srpski prevod. koji ce mi kurac knjiga di bi britney preveli u britni, justin u đastin i sl abominacije. poserem im se na fakultet i njihovo ''prevodenje''

  • Haha 2
Link to comment

Leave a comment!

Not so fast! Did you know you can post now and register later? If you are already a member of Exhale, sign in here and start posting!
If you are not logged in, your post will need to be manually approved by an Exhale moderator before it's visible to everyone.

Guest
Tap to reply!

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

We noticed you're using an ad blocker  :ehum_britney_um_unsure_confused_what:

Thanks for visiting Exhale! Your support is greatly appreciated 💜  

Exhale survives through advertising revenue. Please, disable your ad block extension to help us and continue browsing Exhale. 🙏

I've disabled ad block