Jump to content

B10 promo spotted in retail store

Recommended Posts

1 hour ago, Groundbreaking said:

jaj boze muj, hod tam tu sul na nekoho, tam z okna

chybi mi chat, jak byval na hlavni strance, tam byla svanda

cesi a slovaci jako by bratry byli

okey, dokey, where you're from?

A viděl jsi foto že bude kniha o Britney v naší lokaci????? Psal jsem na nakladatelství před pár měsíci, a konečně se někdo chytil a udělal to!

Chápu, taky mě to sere. Možná whatsapp skupina? Ale abychom se i tam nehádali jako lidi tady :shadelaugh_tiffany_ny_new_york_ms_miss_cackle_laugh_lol_haha_hehe_lmao:

• Haha 1
Posted (edited)
3 hours ago, Wendy Williams said:

A viděl jsi foto že bude kniha o Britney v naší lokaci????? Psal jsem na nakladatelství před pár měsíci, a konečně se někdo chytil a udělal to!

ano videl, slava, konecne si i cesi prectou knizku pani Brittany

3 hours ago, Wendy Williams said:

Chápu, taky mě to sere. Možná whatsapp skupina? Ale abychom se i tam nehádali jako lidi tady :shadelaugh_tiffany_ny_new_york_ms_miss_cackle_laugh_lol_haha_hehe_lmao:

na WA ti posledne vazla ta komunikace, prestal jsi mi odpovidat :mattafact_alligator_telling_talking_chatting_preaching_green: co se hadek tyce, ja se nikdy nehadam, ja vysvetluji :nynod_miss_new_york_ms_nodding_yes_yas_agree:

@m-art-in pane Martine, proc se na me smejete? :xcuseme_mad_say_what_hmm_confused: zapojte se do konverzace :mariah-hurry:

Edited by Groundbreaking
1 minute ago, Groundbreaking said:

na WA ti posledne vazla ta komunikace, prestal jsi mi odpovidat :mattafact_alligator_telling_talking_chatting_preaching_green: co se hadek tyce, ja se nikdy nehadam, ja vysvetluji :nynod_miss_new_york_ms_nodding_yes_yas_agree:

@m-art-in pane Martine, proc se na me smejete? :xcuseme_mad_say_what_hmm_confused: zapojte se do konvertace :mariah-hurry:

To víš, ty tvé zprávy byly tak neurčité, vyhýbavé a záhadné, až jsem holt nevěděl co říct.)

2 minutes ago, Groundbreaking said:

ano videl, slava, konecne si i cesi prectou knizku pani Brittany

:gloria_falling_stairs_trip: :airpls_gaga_wheeze_eyes_wide_breathe_lady_lmao_lol_haha_hehe_omg_surprised_shocked:

12 hours ago, Groundbreaking said:

jaj boze muj, hod tam tu sul na nekoho, tam z okna

chybi mi chat, jak byval na hlavni strance, tam byla svanda

cesi a slovaci jako by bratry byli

okey, dokey, where you're from?

Austria 

21 hours ago, Wendy Williams said:

No jo, ale když se na něco ptám já, tak neřekneš nic. Co něco za něco?

ne :shameless_blush_blonde_hair_stroke_proud:

21 hours ago, Wendy Williams said:

Doteď jsi mi neřekl odkud jsi, přestože víš že jsem z Prahy :howiroll_beyonce_telling_talking_chatting_preaching_white_shirt_hands:

na to jsem ti uz odpovedel, vzdyt vis moc dobre odkud jsem, co povidas :calculating_confused_meme_blonde_math_woman_thinking_what:

15 hours ago, Unbroken said:

Austria 

oh, hello from the Czech side :eyes_britney_laugh:

• Love 1
Posted (edited)
7 minutes ago, Groundbreaking said:

ne :shameless_blush_blonde_hair_stroke_proud:

na to jsem ti uz odpovedel, vzdyt vis moc dobre odkud jsem, co povidas :calculating_confused_meme_blonde_math_woman_thinking_what:

oh, hello from the Czech side :eyes_britney_laugh:

To nevím odkud jsi, nechal jsi mě hádat ale neřekl jsi nic sám, takže buď upřímný, a dětinskost hoď stranou. Buďme dospělí.)

Edited by Wendy Williams
4 minutes ago, Wendy Williams said:

To nevím odkud jsi, nechal jsi mě hádat ale neřekl jsi nic sám, takže buď upřímný, a dětinskost hoď stranou. Buďme dospělí.)

1) ale pak jsem ti to napsal, po tom tipovani. Mam za to. Kazdopadne tady verejne to urcite znovu psat nebudu, zejo

Leave a comment!

Not so fast! Did you know you can post now and register later? If you are already a member of Exhale, sign in here and start posting!
If you are not logged in, your post will need to be manually approved by an Exhale moderator before it's visible to everyone.

Guest
Tap to reply!

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...